Szukaj w:

Beletrystyka polska

literatura piękna autorów polskich ze wszystkich okresów literackich. Od średniowiecza do czasów współczesnych. Znajdziesz tu zarówno twórców znanych, klasyków jak i debiutantów lub z lekka zapomniane nazwiska.
Pielgrzymka do Ziemi Świętej Egiptu. Powieść lipocefaliczna.

Pielgrzymka do Ziemi Świętej Egiptu. Powieść lipocefaliczna.

Autor:
Kategoria:Beletrystyka polska
Wydawca:WAB
Rok wydania:
Stan:Dobry +
Dostępność:1
cena katalogowa: 8,00 pln

Informacje dodatkowe

Ilość stron:480
Waga:0
Oprawa:Miękka
Kod:c1_155858

Informacje o egzemplarzu:

Zarysowania, zadarcia okładek.

,,Telegram od tajemniczego stryja stanie się dla Alicji, studentki anglistyki, początkiem pełnej przygód (i romansów) wyprawy do Egiptu. Dla czytelnika zaś będzie to przyprawiająca o zawrót głowy wędrówka labiryntem aluzji literackich, mitów, baśni i niestworzonych opowieści, splątanych ze sobą w sposób szalony, ale najzupełniej konsekwentny.''

Facebook

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem