Szukaj w:

Obcojęzyczne

Włoski / l'italiano

Finarte. Asta di oggetti d`antiquariato

Autor:
Kategoria:Włoski / l'italiano, Sztuka
Wydawca:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sub/oferta/produkty/single.php on line 87
Rok wydania:
Dostępność:1
cena katalogowa: 20,00 pln

Informacje dodatkowe

Ilość stron:78
Waga:0
Kod:c1_138226

Informacje o egzemplarzu:

Oprawa miękka ze skrzydełkami, przetarcia okładki, lekko wgniecione rogi, przybrudzenia okładki, Katalog w języku włoskim

Facebook

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem